خبرشهرستان در گزینمسئولین

تهیه و توزیع 350 بسته حمایتی بین نیازمندان در درگزین

امام جمعه درگزین از تهیه و توزیع 350 بسته بهداشتی و غذایی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا در شهرستان درگزین خبر داد.

حجت‌الاسلام خلیل ربیعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در رزن اظهار داشت: ستاد مردمی مقابله با کرونا شهرستان درگزین از ابتدای شیوع این ویروس در شهرستان درگزین شروع به کار کرده و اقدامات خوبی را در این راستا انجام داده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته توسط این ستاد گفت: تهیه و توزیع ضدعفونی کننده دست و پوست و سطوح با ۳۰ درصد قیمت موجود در بازار با رایزنی‌های صورت گرفته با کارخانه و تولید ۱۰هزار ماسک و توزیع آن بین مردم از جمله این اقدامات است.

امام جمعه درگزین ابراز داشت: تولید دستکش یکبار مصرف با توجه به کمیاب و گران شدن دستکش و تهیه دستکش با قیمت کارخانه نیز برای رفاه حال مردم و توزیع بین عموم مردم صورت گرفت.

وی با اشاره به ایجاد ایستگاه سلامت برای توزیع اقلام بهداشتی فوق گفت: ۵۰ بسته بهداشتی نیز به صورت رایگان بین بیماران دیالیزی توزیع شد.

ربیعی تصریح کرد:هم اکنون ستاد از منابع خیرین در حال تهیه حدود۳۰۰ بسته غذایی به ارزش حدود ۱۰۰ میلیون تومان و توزیع بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا است

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن