بهداشت و سلامتخبرشهر دمقشهر رزنشهر قروهشهرستان رزن

اهدای ۳۰۰۰ ماسک از سوی نیکوکار رزنی به امدادگران هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر رزن خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر رزن گفت: نیکوکار رزنی بیش از ۳هزار عدد ماسک و یک بطری ۲۰ لیتری مواد ضدعفونی کننده را با هدف حفظ سلامت نجاتگران، داوطلبان و جوانان هلال احمر، به این نهاد اهدا کرد.

به گزارش سیزوبیز علی صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه با اجرای طرح غربالگری تب در مبادی ورودی شهر رزن ۲ ایستگاه یکی در محل پلیس راه رزن قزوین و دیگری در ورودی شهرستان درگزین دایر است، افزود: از ابتدای اجرای طرح تا ۶ فروردین ماه، در مجموع بیش از ۴۵ هزار نفر در این دو ایستگاه غربالگری شده‌اند.

صالحی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا ایستگاه بازرسی سلامت دایر شده در ورودی شهر درگزین، روستای کاج، بیشترین فرد دارای علامت تب بالا را شناسایی و به مراکز درمانی ارجاع داده است، گفت: این موضوع دو علت احتمالی دارد یکی اینکه در گذشته مهاجرت زیادی از روستاهای رزن و درگزین به قم صورت گرفته و این مهاجرین در تعطیلات عزم به دیدار اقوام خود می‌کنند و دیگری اینکه در سه راهی کاج، یک مسیر انحرافی برای کسانی وجود دارد که می‌خواهند به طور مستقیم از اتوبان ساوه وارد رزن شوند.

وی با تقدیر از حضور نجاتگران پایگاه سردرود در شیفت‌های طرح غربالگری ویروس کرونا در پلیس راه رزن به قزوین، اظهار کرد: خوابگاهی برای این نجاتگران در همان حوالی پلیس راه تدارک دیده‌ایم و این نیروها به صورت شیفتی، در صورت اعلام وقوع حوادث جاده‌ای به محل حادثه نیز اعزام می‌شوند.

رئیس هلال احمر رزن با بیان اینکه در بحران کرونا هم خیرین، سعی در انجام اعمال خداپسندانه دارند، افزود: یک نیکوکار رزنی، بیش از ۳ هزار عدد ماسک و یک بطری ۲۰ لیتری مواد ضدعفونی کننده را با هدف حفظ سلامت نجاتگران، داوطلبان و جوانان هلال احمر، به این نهاد مردمی اهدا کرد.

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن