خانه | استان همدان | وقوع ۱۴ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی طی یک روز در همدان

وقوع ۱۴ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی طی یک روز در همدان

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

به گزارش صبح رزن،محمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات ۲۲ عملیات اطفای حریق و ۴ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش نشانان همدان در روز گذشته بوده است.

وی گفت: روز گذشته شهروندان همدانی ۶۰۴ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس ۲۶ مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی بابیان اینکه ۱۴ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده و ۵۵ تماس اشتباه بوده است، گفت: متأسفانه ۵۰۹ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۲۲ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق مغازه در نایب احمد و جاده ملایر، ۲ مورد حریق باغ در مزدقینه و بلوار ارم، حریق کانکس در کوچمشکی، حریق درختان در بلوار بدیع الزمان، حریق ضایعات در قاسم آباد، حریق مخروبه در خیابان شریعتی و ۱۴ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در امید اکباتان ۲ مورد، تپه حاج عنایت ۳ مورد، حیدره، جولان، جاده گنجنامه، شورین، بلوار کاشانی، بلوار ارم ۲ مورد، قاسم آباد و چراغ قرمز بوده است.

بیاناتی گفت: همچنین ۴ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۳ مورد مهار حیوانات در محله حاجی، شهرک اندیشه و چشین و عملیات مداد و نجات در حادثه تصادف در جاده تهران توسط آتش نشانان به انجام رسید.

مشاهده در سايت منبع خبر

همچنین ببینید

از خبرنگاران فعال در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در رزن تجلیل شد

با توجه به نقش مهم خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.