خانه | خبر | مدیر آتش‌نشانی ملایر برکنار شد/پرونده تخلف مالی در دست پیگیری است

مدیر آتش‌نشانی ملایر برکنار شد/پرونده تخلف مالی در دست پیگیری است

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار مهر، هفته گذشته یک مورد کشف اختلاس و سو استفاده مالی در آتش نشانی ملایر رسانه‌ای شد به طوری که عنوان شد تعدادی از کارمندان بخش مالی آتش نشانی ملایر در این سواستفاده مالی نقش داشته‌اند.

شهردار ملایر در همین خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به صورت دقیق نمی توان در خصوص تخلف مالی صورت گرفته در مجموعه آتش نشانی ملایر اظهار نظر کرد، گفت: به نظر می رسد مدیر سابق این سازمان هنگام پرداخت حقوق پرسنل مبلغی اضافه تر از آنچه باید پرداخت می شده را در قالب اضافه کار به حساب تعدادی از کارکنان واریز می کرده و پس از آن مبلغ اضافه را از آنها پس می گرفته است که البته تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و نمی توان در این خصوص اظهار نظر قطعی داشت.

بابایی با بیان اینکه این اقدام از سال های قبل انجام شده و به دلیل آنکه زمان طی شده در مجموع و سرجمع رقم تخلف مالی مبلغ قابل ملاحظه ای می شود، گفت: پرونده در دست بررسی و اطلاعات بانکی در حال جمع آوری است تا نتیجه نهایی مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه طبق آنچه متهمان عنوان کرده اند این اتفاق از سال ۹۳ تاکنون ادامه داشته است، گفت: این موضوع در پی انجام بازرسی های داخلی مجموعه آتش نشانی ملایر کشف شد و حتی در بازرسی ها به دنبال موضوع دیگری بودیم که به این اتفاق رسیدیم.

شهردار ملایر با بیان اینکه بررسی مسائل مالی غیر از این مورد را در دست داشتیم اما به این تخلف رسیدیم، گفت: پس از رسیدن به سر نخ ها و یقین حاصل شدن از تخلفات مالی، افراد به دستگاه قضا معرفی شدند.

بابایی با بیان اینکه احدی از بیرون مجموعه به موضوع نرسیده بلکه این تخلف مالی در بازرسی های داخلی شهرداری ملایر کشف شده است، گفت: پس از اطلاع از موضوع پیش آمده و محرز شدن تخلف بلافاصله مدیر آتش نشانی ملایر برکنار شد.

مشاهده در سايت منبع خبر

همچنین ببینید

مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد آرتحال آیت‌الله آخوند برگزار می‌شود

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری تسنیم از همدان، مراسم بزرگداشت چهل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.