خانه | استان همدان | ۲ استخر همزمان با هفته دولت در همدان افتتاح خواهد شد

۲ استخر همزمان با هفته دولت در همدان افتتاح خواهد شد

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار مهر، محمد پورداوود ظهر شنبه در جمع مربیان تربیتی بدنی با تقدیر از تلاش دبیران ورزش استان همدان اظهار داشت: اگر ورزش به‌صورت مستمر انجام شود آثار بسیار خوبی در جامعه دارد.

وی افزود: کمک به فرد در جریان اجتماعی شدن، پر کردن اوقات فراغت، کاهش افسردگی، اضطراب و استرس و سلامت جسمانی و کاهش هزینه‌های درمان از جمله این آثار است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش گفت: پیرامون ورزش و سلامت در سند تحول بنیادین اقدامات خوبی از جمله برگزاری المپیاد درون مدرسه و حیات پویا در مدارس انجام‌شده است.

پورداوود بابیان اینکه در بحث مدرسه محوری که از اولویت‌های وزارت آموزش‌وپرورش است نمی‌توان نقش دبیران تربیت‌بدنی را انکار کرد، گفت: اقدامات خوبی در زمینه سرانه ورزشی در استان همدان صورت گرفته و ۹ استخر در استان همدان که به بخش خصوصی واگذارشده بود دوباره وارد چرخه آموزش‌وپرورش شد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان عنوان کرد: همچنین در هفته ۲ استخر دیگر در ناحیه یک و ۲ آموزش‌وپرورش همدان افتتاح خواهیم کرد.

پورداوود بابیان اینکه ۴۰ درصد از مدارس استان همدان در زمینه حیات پویا فعالیت می‌کنند، گفت: سرانه ورزشی دانش آموزان همدانی ۳۵ سانتی‌متر است که باید آن را به بالای یک متر برسانیم اما در حال حاضر در بحث زیرساخت ورزشی دچار مشکل هستیم.

مشاهده در سايت منبع خبر

همچنین ببینید

مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد آرتحال آیت‌الله آخوند برگزار می‌شود

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری تسنیم از همدان، مراسم بزرگداشت چهل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.