سرخط خبرها
خانه | خبر | اقتصادي | بانک و تسهیلات | اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی در اسدآباد برگزار شد

اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی در اسدآباد برگزار شد

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی


اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی در اسدآباد در روستای توریستی گردشگری ملحمدره معروف به ماسوله غرب کشور این شهرستان برگزارشد.


به گزارش ایسنا ،منطقه همدان ،سرپرست فرمانداری اسدآباد در این جشنواره اظهار کرد:پست بانک از سال گذشته تاکنون افزون بر ۲۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به ۵۵ طرح در این شهرستان پرداخت کرده که این امر از نقش موثری در ایجاد اشتغال پایدار برای طرح های متقاضیان برخوردار بوده است.


وی با اشاره به ۱۷ پست بانک روستایی در سطح شهرستان اسدآباد افزود: راه اندازی باجه های پست بانک در دیگر روستاهای شهرستان ضمن تسهیل امور خدمات رسانی بانکی فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال و جذب فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با پست بانکها خواهد بود که با توانمندی و پشتکاری که از بخشداران بخش مرکزی و پیرسلمان سراغ داریم در این راستا وارد عمل خواهند شد.


وی با اشاره به اشتغال های ایجاد شده برای روستاییان اسدآبادی از طریق تسهیلات بانکی خاطر کرد:روستای ملحمدره یکی از مهمترین روستاهای هدف گردشگری اسدآباد بوده که وجود خانه های بوم گردی در این روستا با استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی زمینه جذب گردشگران قابل قبولی را فراهم آورده که این امر در ارتقا سطح معیشت و توسعه این روستا از نقش موثری برخوردار بوده است.


امیدی از بازدید بیش از ۲۸۰۰ نفر مسافر و گردشگر از روستاهای هدف گردشگری ملحمدره و حبشی در تعطیلات اخیر خبر داد و تصریح کرد:توانمندسازی روستاها و نیز توسعه خانه های بوم گردی در سایر روستاها با توجه به ظرفیت هر روستا و با استفاده از تسهیلات بانکی حضور گردشگران و مسافران را به سایر روستاهای این شهرستان می تواند فراهم کند.


امیدی اضافه کرد:ایجاد اشتغال های پایدار در سطح روستاها ضمن ایجاد نشاط و امید در اهالی هر روستا ،از نقش موثری در روند مهاجرت معکوس برخوردار خواهد بود.

انتهای پیام

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

بسیج، پرچم‌دار نهضت ملی شدن فضای مجازی است/ مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند

بهگزارش صبح رزن به نقل از نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.