سرخط خبرها
خانه | خبر | سهم ۵.۹ ميليارد تومانی ملاير در کمک بلاعوض در بخش کشاورزي

سهم ۵.۹ ميليارد تومانی ملاير در کمک بلاعوض در بخش کشاورزي

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانیمعاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ملاير با اشاره به جلسه چند روز گذشته در استان همدان، گفت: ۱۶۲ ميليارد تومان کمک بلاعوض در بخش کشاورزي به استان تخصيص داده ‌شده است.
به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حسین فارسی چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه جمع دهياران شهرستان ملایر، افزود: از اين مبلغ ۵۰ درصد آن محقق شده از مبلغ محقق شده ۵.۹ ميليارد تومان سهم شهرستان ملاير است.
وی با بیان اینکه وجود دهياران يک ظرفيت و پتانسيل بزرگ براي شهرستان است که بايد از اين سرمايه انساني استفاده بهتري به عمل آيد، اظهارکرد: دهياران در حوزه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي و فرهنگي که منجر به توسعه روستا مي‌شود فعاليت دارند و اين نشان از ظرفيت و توان بالاي اين قشر است.
فارسی با اشاره به خسارت‌هاي وارده سيل اخير، خاطرنشان کرد: در بارش‌ها و سيل اخير در شهرستان ملاير دهياران زحمات زيادي کشيدند و تلاش‌ها براي اين بود که خسارت‌ها به حداقل برسد.

وي ادامه داد: ۱۵۲ميليارد تومان تسهيلات ارزان ‌قيمت نيز براي استان ديده‌شده که ۱۲ميليارد تومان هم از اين تسهيلات براي شهرستان ملاير در نظر گرفته ‌شده است.

معاون امور عمراني فرمانداري ملايرتأکيد کرد: دهياران نظارت بيشتري برساخت و سازهاي روستايي داشته باشند و تلاش شود تا سيما، منظر و بافت سنتي روستا به‌ويژه روستاهايي که هدف گردشگري هستند به هم نخورد.

وي با اشاره به خسارت‌هاي سيل اخير در برخي روستاها، تأکيد کرد: تلاش شود تا جلوی ساخت‌ و سازهاي غيرمجاز به ‌ويژه ساخت ‌و سازهايي که در حريم رودخانه‌ها هستند، گرفته شود.

فارسی عنوان کرد: دهياران خدماتي را که دولت و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در حوزه‌هاي مختلف ارائه مي‌دهد بازگو کنند و به اطلاع مردم روستا برسانند تا ضمن ایجا امید و دل گرمی، سببب تنویر افکار عمومی و افزایش سطح آگاهی روستائیان شود.

انتهای پیام

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

بسیج، پرچم‌دار نهضت ملی شدن فضای مجازی است/ مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند

بهگزارش صبح رزن به نقل از نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.