سرخط خبرها
خانه | استان همدان | پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه بین‌المللی همدان افتتاح می‌شود

پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه بین‌المللی همدان افتتاح می‌شود

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

به گزارش خبرگزاری فارس از فامنین، امیر خجسته پیش از ظهر امروز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فامنین اظهار کرد: با توجه به عدم بهره‌مندی مناسب‌و برخورداری ساکنان فامنین از شبکه جمع‌آوری فاضلاب با قرار گرفتن طرح شبکه فاضلاب این شهرستان در ردیف‌های ملی اجرای طرح آن در سال ۹۸ کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی گفت:‌ با تخصیص ۲۰ میلیارد تومان عملیات تعریض محور اصله -کاج در شهرستان فامنین از دو طرف مسیر رزن و فامنین عملیات اجرایی را آغاز شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: سه روستای گلخندان،کوی بلاغ و بارزان با تکمیل پروژه از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه همدان در مرکزیت اتصال به شمال،غرب، شرق و جنوب کشور قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: در بودجه ۹۸ مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان برای برقی شدن قطار همدان در نظر گرفته و به تصویب رسید.

خجسته با بیان اینکه پساب آب فاضلاب همدان با درصد تعیین شده به منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد انتقال خواهد یافت در ادامه گفت: با جذب اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه بین‌المللی همدان افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین بیمارستان جامع زنان در همدان احداث خواهد شد عنوان کرد: با توجه نقش مهم‌ توریسم‌درمانی بیمارستان یک‌هزار تختخوابی در ردیف اعتبارات ملی قرار گرفت.

مشاهده در سايت منبع خبر

همچنین ببینید

بسیج، پرچم‌دار نهضت ملی شدن فضای مجازی است/ مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند

بهگزارش صبح رزن به نقل از نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.