خانه | خبر | ریزگردها از فردا میهمان همدان هستند

ریزگردها از فردا میهمان همدان هستند

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای دمای هوا نسبت به روز گذشته و وجود غبار رقیق از فردا خبرداد.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اعلام این خبر مطرح کرد: اکنون آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر و همچنین در برخی از نقاط رگبار و رعد و برق خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه امروز و فردا شاهد بارش پراکنده و رعد و برق در برخی از نقاط استان خواهیم بود، عنوان کرد: دمای هوا نسبت به روز گذشته ۲ تا ۳ درجه سانتیگراد کاهش داشته است و این وضعیت جوی تا پایان هفته پایدار خواهد ماند.

باقری‌شکیب تصریح کرد: از روز پنج شنبه انتظار می‌رود آسمان صاف تا قسمتی ابری باشد و پدیده مهمی پیش بینی نمی شود همچنین این وضعیت جوی تا به روزرسانی آخرین اطلاعات ماهواره ای و نقشه های هواشناسی ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز و فردا غبار رقیق در برخی از نقاط پیش بینی می‌شود، اظهار کرد: با توجه به افزایش دما و فرارسیدن فصل تابستان وجود این غبارهای رقیق طبیعی بوده چرا که با خشک شدن زمین و عدم بارش باران غبارهای رقیق به در هوا پراکنده می‌شوند. 

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان  یادآور شد: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای همدان از ۱۲ تا ۳۳ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

وی در پایان با بیان اینکه دمای فعلی همدان ۲۶ درجه است، یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته بهار با ۱۱ درجه  سانتیگراد خنک‌ترین و اسدآباد با ۳۵ درجه گرم‌ترین نقاط استان را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

تهرانی‌ها لباس «کِردآباد» را تن می‌زنند

کِردآباد، لتگاه، زاغه، دستجرد و دهنو آورزمان از جمله روستاهای بدون بیکار استان همدان هستند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.