خانه | استانها | فرماندار جدید ملایر با جدیت برای ‌ثبت جهانی “مبل و‌ منبت” گام بردارد- اخبار استانها – اخبار تسنیم

فرماندار جدید ملایر با جدیت برای ‌ثبت جهانی “مبل و‌ منبت” گام بردارد- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از ملایر، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه  ‌در مراسم تودیع و‌ معارفه فرماندار ویژه ملایر با اشاره به اینکه صحنه زندگی ما همین آمدن و رفتن‌هاست اظهار داشت: بهترین حسن جابه جایی مدیران اجرایی استفاده از تجربیات افراد مختلف برای ایجاد  توسعه و پیشرفت است.

وی ضمن تقدیر از زحمات یکساله فرماندار  سابق ملایر  و تبریک به ولدی فرماندار  جدید ملایر  بر ولایت مداری و حرکت در مسیر ولایت تأکید کرد وافزود:  مسئولین  با هرگرایش و اعتقادی تنها هدفشان باید خدمت و انسانیت باشد چرا که تنها چیزی که می‌ماند همین انسانیت است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی  توجه به بازسازی روستاها، حاشیه‌ شهرها و بافت فرسوده و خدمت به مردم شهرستان ملایر را در اولویت کارهای فرماندار جدید دانست و ابراز کرد: با توجه به ظرفیت بالقوه کشاورزی و انگور در شهرستان ملایر ایجاد صنایع تبدیلی در این حوزه  یکی از ضروریات است و از فرماندار جدید ملایر می‌خواهیم در این زمینه توجه ویژه‌ای داشته باشد.

آزادیخواه با بیان اینکه هم‌اکنون  برند دولت «اعتدال» بوده و همه مسئولان باید در این مسیر حرکت کنند  خطاب به فرماندار جدید ملایر گفت: اکنون که شما نماینده دولت اعتدال در شهرستان هستید انتظار ما این است که فرماندار همه ۳۰۰ هزار مردم ملایر بوده و مشکلات همه مردم را با صعه صدر بشنوید و در راستای حل آنها با جدیت تلاش کنید.

وی با اشاره به مزین بودن امسال به سال رونق تولید خواستار اهتمام و‌ جدیت فرماندار جدید ملایر در زمینه ثبت جهانی مبل و‌ منبت ملایر  شد و افزود: هم اکنون کارهای مقدماتی، نهادهای پژوهشی و تحقیقاتی انجام شده و‌ کار سختی نیست و تنها نیازمند یک اهتمام جدی است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری و اهتمام هر دو نماینده شهرستان در زمینه  توسعه و پیشرفت همه‌جانبه و حرکت رو به جلوی  شهرستان اظهار داشت: ما نمایندگان ملایر ثابت کردیم که می‌شود از دو گرایش سیاسی بود و همراه و همگام درمسیر توسعه منطقه گام برداشت و انتظارمان این است  فرماندار جدید شهرستان نیز فارغ از هر گونه‌گرایش سیاسی با اهتمام و‌جدیت و‌ کار جهادی فعالیت کند تا مردم ملایر رنگ توسعه،پیشرفت ، آرامش و رشد‌اقتصادی و بهبود معیشت را ببینند.

انتهای پیام/ش

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

عملکرد جهاددانشگاهی در کاهش طلاق مناسب بوده است

رئیس جهاد دانشگاهی همدان عملکرد این نهاد آموزشی در طی ۳ سال گذشته در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.