خانه | خبر | اقتصادي | بانک و تسهیلات | جمع‌آوری قرآن‌های نو و بلااستفاده در ملایر

جمع‌آوری قرآن‌های نو و بلااستفاده در ملایر

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

گروه فعالیت‌های قرآنی ــ کارشناس مسئول واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر گفت: جمع‌آوری قرآن‌های نو و بلااستفاده، اقدامی خیرخواهانه در جهت استفاده این کتب در مناطق محروم و سیل‌زده کشور است.

ایرج یارمحمدی، کارشناس مسئول واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، از جمع‌آوری قرآن‌های نو و بلااستفاده در این شهرستان خبر داد.
کارشناس مسئول واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر افزود: جمع‌آوری قرآن‌های نو و بلااستفاده اقدامی خیرخواهانه در جهت استفاده این کتب در مناطق محروم و سیل‌زده کشور است.
یاراحمدی ادامه داد: برادران و خواهران ایمانی می‌توانند جهت شرکت در این امر خیرخواهانه، قرآن‌های نو، سالم و بلااستفاده خود را به اداره تبلیغات اسلامی ملایر واقع در میدان قائم (عج) ابتدای بلوار فاطمیه تحویل دهند.
وی ابراز کرد: علاقمندان می‌توانند در روشی دیگر با مشارکت در خرید قرآن، حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار ریال را به شماره حساب ۸۸۸۸ بانک ملی شعبه عظیم پور، به نام خیرین قرآنی واریز نمایند.
یارمحمدی با اشاره به اینکه جمع‌آوری قرآن‌های نو و بلااستفاده تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، بیان کرد: علاقمندان جهت مشارکت در این امر خیرخواهانه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۳۳۳۵۰۰۰۱ داخلی ۲ تماس حاصل کنند.
انتهای پیام

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

عملکرد جهاددانشگاهی در کاهش طلاق مناسب بوده است

رئیس جهاد دانشگاهی همدان عملکرد این نهاد آموزشی در طی ۳ سال گذشته در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.