خانه | استانها > همدان | مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان همدان برگزار می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان همدان برگزار می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

حمدالله چاروسایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان همدان اظهار داشت: این مجمع با حضور ۴ کاندیدا روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه در سالن کنفرانس شهید شمسی پور همدان برگزار خواهد شد.

وی افزود: بعد از استعفای زود هنگام علی رحیمی فر از ریاست این هیئت و سرپرستی چند ماهه رامین درویشی با فراخوانی که صورت گرفت شاهد برگزاری مجدد مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان همدان خواهیم بود.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به برگزاری مجامع مختلف ورزشی در سال ۹۸ گفت: در حال حاضر هیئت‌های تکواندو، شطرنج، کشتی، بولینگ و بیلیارد، کبدی، هندبال و ورزش‌های جانبازان و معلولین با سرپرست اداره می‌شود که تا پایان سال مجامع این ۷ هیئت برگزار خواهد شد.

چاروسایی خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده مجامع انتخاباتی هیئت‌های رزمی، اسکیت، بدن‌سازی و پرورش اندام، کونگ‌فو، بوکس، اتومبیلرانی و موتورسواری و ورزش‌های کارگری نیز تا پایان سال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مجامع انتخاباتی که برگزار شده است، بیان کرد: بر اساس آئین‌نامه شرایط احراز و چگونگی انتخاب رئیس هیئت، طی سال گذشته ۱۷ مجمع انتخاباتی برگزار شد که به غیر از هیئت تکواندو دیگر هیئت‌ها رؤسای خود را انتخاب کردند.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: در کنار برگزاری مجامع انتخاباتی اداره کل ورزش و جوانان استان توجه ویژه ای به برگزاری مجامع سالیانه دارد و در همین راستا ۷ مجمع سالیانه نیز سال ۹۷ برگزار شد.

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

جانشین قرارگاه پدافند زیستی استان همدان منصوب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) همدان، بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.