خانه | خبر | رونق تولید بدون مبارزه با فساد و قاچاق کالا امکان‌پذیر نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

رونق تولید بدون مبارزه با فساد و قاچاق کالا امکان‌پذیر نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

به گزارش خبرنگار مهر، امیر خجسته ظهر شنبه در شورای اداری استان همدان با بیان اینکه باید با همدلی و هم افزایی در راستای رفع مشکلات مردم قدم برداشت، گفت: رونق تولید دارو و درمان درد اقتصاد کشور است و همه مسئولان سه قوه باید با قوت و قدرت منویات مقام معظم رهبری و نیاز جامعه که رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است را عملی کنند.

وی با بیان اینکه رونق تولید بدون مبارزه با فساد و قاچاق کالا امکان ندارد و سه قوه باید به این موضوع ورود کرده و ریشه قاچاق را بخشکانند و با فساد برخورد کنند، گفت: رونق تولید با هماهنگی بانک‌ها محقق شدنی است و بانک‌ها باید مصوبات را عملی کرده و سرمایه‌گذار را خسته نکنند.

سرمایه باید امنیت داشته باشد

خجسته با تاکید بر اینکه سرمایه باید امنیت داشته باشد و بانک‌ها با تمام وجود و خلوص نیت پای کار باشند، ادامه داد: برنامه آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه حرکتی احمقانه بود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آمریکا در روز پاسدار این موضوع را مطرح کرد، گفت: آمریکا سیلی محکمی را از مردم و هسته‌های مقاومت و در رأس آن سپاه خورده است.

وی با بیان اینکه سپاه ریشه آمریکا را کنده و با آن برخورد کرده است، گفت: سپاه و هسته‌های مقاومت در سوریه و عراق پوزه آمریکا را به خاک مالیدند و آمریکا مستاصل شد به طوری که میلیاردها دلار هزینه کرد و در آخر به بن‌بست رسید.

روحیه جهادی و مقاومت سپاه چشم فتنه و ابرقدرت‌ها را کور کرده است

خجسته با بیان اینکه محبوبیت سپاه در قلوب مستضعفین دوچندان شد و امروز همه قدردان سپاه هستند، گفت: روحیه جهادی و مقاومت سپاه چشم فتنه و ابرقدرت‌ها را کور کرده است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز ۸۰ میلیون ایرانی سپاهی هستند و سه قوه به صورت یک دست از سپاه حمایت می‌کنند، گفت: حرکت احمقانه آمریکا جایگاه سپاه را قوت بخشید.

وی به موضوع سیل رخ داده در برخی نقاط کشور نیز اشاره کرد و گفت: باران اگر مدیریت شود نعمت است و در این راستا باید پیش‌بینی و پیشگیری لازم انجام می‌شد.

خجسته با بیان اینکه بودجه حوادث غیر مترقبه باید پیش‌بینی شود، اظهار داشت: از ۴۶ مورد حادثه ۳۴ مورد آن در ایران رخ دادنی است و باید بودجه در اختیار ستاد بحران قرار گیرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای در پنجم فروردین ماه در همدان برای بررسی شرایط استان همدان گفت: همین جلسه از وقوع بحران در استان همدان جلوگیری کرد و در آن جلسه ۱۳۶ نقطه بحران خیز در همدان شناسایی و پیش بینی‌ها برای جلوگیری از بحران عملی شد.

آسیب‌های سیل در استان همدان به نسبت استان‌های دیگر کمتر بود و به حداقل رسید با بیان اینکه وضعیت استان همدان را روستا به روستا رصد کرده و در جریان موضوع قرار گرفته‌ایم، گفت: آسیب‌های سیل در استان همدان به نسبت استان‌های دیگر کمتر بود و به حداقل رسید.

خجسته با بیان اینکه همدان با این بحران دو استان دیگر را پشتیبانی کرد، گفت: یک هزار نیرو از همدان در مناطق سیل زده حضور دارند.

خجسته به موضوع گرانی‌ها نیز اشاره کرد و با بیان اینکه نباید اجازه اخلال در رونق تولید داده شود، گفت: نیازهای کشور نباید به عراق و سایر کشورها برود و گرانی ایجاد کند و باید این موضوع را مدیریت کرد و اجازه ایجاد تنش در کشور را نداد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی به موضوع تکریم ارباب رجوع نیز اشاره کرد و با بیان اینکه مدیران باید این موضوع را سرلوحه کار قرار دهند، گفت: مدیران ملاقات عمومی با مردم را بیشتر کنند و به دیدار خانواده جانبازان و شهدا بروند.

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

همچنین ببینید

جانشین قرارگاه پدافند زیستی استان همدان منصوب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) همدان، بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.