خانه | آگهی و نیازمندی ها | استخدامي | تسهیلات اشتغال پایدار ۵۱۲۸ شغل در کردستان ایجاد کرد – «ای استخدام»

تسهیلات اشتغال پایدار ۵۱۲۸ شغل در کردستان ایجاد کرد – «ای استخدام»

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته پنج هزار و ۱۲۸ فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این استان ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از ایرنا اظهار داشت: در این مدت، ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کردستان پرداخت شد که ۱۰۰ درصد مبلغ تخصیص یافته، است.
وی اضافه کرد: اشتغال ایجاد شده در بخش های کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی روستایی و صنایع کوچک روستایی مرتبط با کارهای کشاورزی بوده است.
صلواتی افزود: سه هزار و ۹۳۰ مورد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به بانک ها معرفی شده بود که ۲۲ هزار و ۳۰ میلیارد ریال از این طریق پرداخت شده است.
وی گفت: بیشترین اشتغالزایی در این طرح ها که در تمام شهرستان های استان اجرا شده در سنندج با ۲ هزار و ۸۰ شغل بود و پس از آن بیشترین اشتغالزایی با یک هزار و ۱۷۳ شغل در دیواندره ایجاد شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در زمینه اشتغال فراگیر نیز یادآور شد: ۲۲۵ مورد تسهیلات اشتغال فراگیر به میزان ۴۶ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال در استان کردستان پرداخت شده که از این محل نیز یک هزار و ۳۳۹ شغل جدید ایجاد شد.
وی افزود: سال گذشته سنندج با ۳۳۲ اشتغال جدید، قروه با ۲۱۱ شغل جدید و بیجار با ۱۸۵ شغل جدید بیشترین آمار اشتغالزایی از طریق تسهیلات اشتغال فراگیر را داشته اند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برای مشاهده آخرین اخبار اشتغال روستاییان اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آخرین اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید

 

 

مشاهده در سايت منبع خبر

همچنین ببینید

استخدام متخصصین روانشناس ( فردی ، زوج ،خانواده ،کودک)-تهران – «ای استخدام»

استخدام مرکز مشاوره بهار نو مرکز مشاوره بهار نو جهت تکمیل کادر درمانی خود در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.