خانه | آگهی و نیازمندی ها | استخدامي | تسهیلات اشتغال پایدار ۵۱۲۸ شغل در کردستان ایجاد کرد – «ای استخدام»

تسهیلات اشتغال پایدار ۵۱۲۸ شغل در کردستان ایجاد کرد – «ای استخدام»

به گزارش سيز و بيز | پورتال جامع شهرستانی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته پنج هزار و ۱۲۸ فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این استان ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از ایرنا اظهار داشت: در این مدت، ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کردستان پرداخت شد که ۱۰۰ درصد مبلغ تخصیص یافته، است.
وی اضافه کرد: اشتغال ایجاد شده در بخش های کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی روستایی و صنایع کوچک روستایی مرتبط با کارهای کشاورزی بوده است.
صلواتی افزود: سه هزار و ۹۳۰ مورد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به بانک ها معرفی شده بود که ۲۲ هزار و ۳۰ میلیارد ریال از این طریق پرداخت شده است.
وی گفت: بیشترین اشتغالزایی در این طرح ها که در تمام شهرستان های استان اجرا شده در سنندج با ۲ هزار و ۸۰ شغل بود و پس از آن بیشترین اشتغالزایی با یک هزار و ۱۷۳ شغل در دیواندره ایجاد شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در زمینه اشتغال فراگیر نیز یادآور شد: ۲۲۵ مورد تسهیلات اشتغال فراگیر به میزان ۴۶ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال در استان کردستان پرداخت شده که از این محل نیز یک هزار و ۳۳۹ شغل جدید ایجاد شد.
وی افزود: سال گذشته سنندج با ۳۳۲ اشتغال جدید، قروه با ۲۱۱ شغل جدید و بیجار با ۱۸۵ شغل جدید بیشترین آمار اشتغالزایی از طریق تسهیلات اشتغال فراگیر را داشته اند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برای مشاهده آخرین اخبار اشتغال روستاییان اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آخرین اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید

 

 

مشاهده در سايت منبع خبر

همچنین ببینید

استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۸

 استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.